Повідомлення про оприлюднення проекту Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сатанівської селищної ради та аналіз його регуляторного впливу

Дата: 02.02.2021 20:09

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Сатанівська селищна рада оприлюднює рішення «Про утворення адміністративної комісії, затвердження її складу та погодження проекту Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сатанівської селищної ради».

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно ( з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) у виконкомі Сатанівської селищної ради, на дошці оголошень Сатанівської селищної ради за адресою смт Сатанів, вул. Бузкова, 135Ж, а також на сайті Сатанівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Сатанівської селищної ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Зміст проекту:

Рішення Сатанівської селищної ради «Про утворення адміністративної комісії, затвердження її складу та погодження проекту Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сатанівської селищної ради».

Адреса розробника:

Сатанівська селищна рада, вул. Бузкова, 135Ж, смт Сатанів, Хмельницької області, тел.(03851)42295,   https://satanivska-gromada.gov.ua.

Спосіб оприлюднення:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу.

Відповідно до вищевказаного рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні селищної ради та на офіційному сайті Сатанівської селищної ради https://satanivska-gromada.gov.ua.

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово, в електронному вигляді.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Проект "Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сатанівської селищної ради".

2.Аналіз регуляторного впливу: