Увага! Відключення електроенергії в частині смт Сатанів та с. Покровка

Дата: 29.01.2021 17:38

Городоцький РЕМ повідомляє, що у зв'язку з аварійною ситуацією і виходом з ладу електричного трансформатора (знаходиться біля ветеринарної лікарні) припинено подачу електроенергії по вул. Макарова в с. Покровка. Ремонтні роботи заплановані на завтра, 30 січня.

Також повідомляється, що у зв'язку з ремонтними роботами, завтра, 30 січня, буде припинено електропостачання в частині смт Сатанів, котра підключена до трансформатора, на котрому сталася аварія, а це: вул. Хоркуци (жилзона), вул. Гагаріна аж до ПМК-4 (в тому числі АЗС "Поділля"). Також, у зв'язку з відключенням електроенергії, може спостерігатись зменшення тиску та відключення водопостачання на вищевказаній території та частині сіл Кам'янка та Спасівка, що підключені до водонапірної башти, яка знаходиться біля АЗС "Поділля".

Орієнтовний час проведення ремонтих робіт: з 9:00 до 15:00 години.