Архівні документи колишніх сільськогосподарських підприємств, які діяли на території сіл Бубнівка, Веселець, Курівка, Куманів, Хоптинці, передані до архівного підрозділу Сатанівської селищної ради

Дата: 28.12.2020 11:12

До відома жителів громади.

У зв’язку із завершенням реорганізації Сатанівської селищної ради (приєднання населених пунктів колишніх Бубнівської, Веселецької, Курівської, Хоптинецької селищних рад) повідомляємо, що архівні документи колишніх сільськогосподарських підприємств, які діяли на території сіл Бубнівка, Веселець, Курівка, Куманів, Хоптинці, передані на зберігання з Городоцького районного трудового архіву до архівного підрозділу Сатанівської селищної ради.

Для отримання довідок соціально-правового характеру (підтвердження відпрацьованих вихододнів та розміру нарахованої заробітної плати) звертатись до спеціаліста з архівної справи Сатанівської селищної ради:

особисто – в адмінбудівлі Сатанівської селищної ради за адресою смт Сатанів вул. Бузкова, 135ж в робочі дні з 8.00 до 17.00, обідня перерва 12.00 – 13.00;

електронним листом – на електронну пошту satanivgromada@ukr.net