Жіночий Business Camp з розвитку зеленого туризму в Сатанівській ОТГ

Фото без описуПРОЄКТ:

Жіночий Business Camp з розвитку зеленого туризму в Сатанівській ОТГ

ЗАЯВНИК:

Громадська організація «Осередок змін»

ПАРТНЕР:

Орган місцевого самоврядування Сатанівська селищна рада об’єднана територіальна громада Хмельницької області.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА:

Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).  Більше про Проєкт ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

ТЕРИТОРІЯ ПРОЄКТУ:

Населені пункти Сатанівської селищної територіальної громади Хмельницької області.

ПЕРІОД РЕАЛІЗАЦІЇ:

03 серпня 2020 року – 20 листопада 2020 року.

ЦІЛЬОВІ ГРУПИ ПРОЄКТУ:

Бенефіціари:

Ініціатива спрямована на цільову групу – жінки (1132 осіб вікової категорії 18-40 років), власниць зелених садиб – 8 осіб, які проживають/працюють на території Сатанівської ОТГ.

Опосередкований вплив:

Мешканці Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади (7791 особа)

Мешканці населених пунктів сільських рад Бубнівка, Веселець, Курівка та Хоптинці, які згідно перспективного плану Хмельницької області доєднаються до Сатанівської ОТГ (2057 осіб)

Сусідні регіони, громади та населені пункти

Мешканці громад, сусідніх з громадою-учасницею проєкту (1500 осіб).

Відвідувачі міста та туристи (2500 осіб)

Заявник проєкту – неприбуткова громадська організація «Осередок змін» (6 осіб; вік – 23-36 років; засновники та члени ГО)

Партнер проєкту – орган місцевого самоврядування Сатанівської селищної ради (38 осіб; вік – 23-63 років; посадові особи ОМС, спеціалісти та технічні працівники)

Бізнес

Неурядові організації

Сусідні регіони, громади та населені пункти

ЗМІ

МЕТА:

Розширення економічних можливостей розвитку підприємницьких ініціатив серед жінок в сфері зеленого туризму на території Сатанівської ОТГ.

ЗАХОДИ:

1. Розробка навчальної програми з розвитку зеленого туризму.
  2. Складання графіку проведення навчальних заходів та їх організація.
  3. Оголошення та відбір жінок, які зайняті та бажають бути зайнятими в сфері зеленого туризму.
  4. Збір та систематизація інформації про туристичні продукти місцевості, створення баз даних.
  5. 13 жовтня 2020 року проведено семінар, виконавчою директоркою Асоціації Індустрії Гостинності України – Анною Романовою, за наступними темами «Як стати успішною бізнес-леді?», «Як розвивати зелений туризм?» та «Як створити цікавий туристичний продукт?», який відвідало 27 учасниць. Впродовж заходу сформовано розуміння тенденцій розвитку зеленого сільського туризму у світі та Україні, його можливості та перспективи на території Сатанівської ОТГ.
  6. 16 та 17 жовтня проведено дводенний тур зеленими садибами Франківщини для 16 жінок з переймання досвіду з практиками в сфері надання туристичних послуг та реалізації продукції, отримано контакти для співпраці.
  7. 19 та 20 листопада проведено тренінг за підтримки Асоціації Індустрії Гостинності України, кваліфікованими експертами в туристичному секторі – Олександр Лієв та Анна Романова. Під час тренінгу учасницям сформовано поняття створення туристичного продукту та його розробки, надано рекомендації турактиву, надано критерії для відбору цільової аудиторії, комунікація з різними соціальними стилями та поколіннями.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЄКТУ:

Короткострокові:

проведено семінар для 27 учасниць;

здійснено дводенний тур зеленими садибами Франківщини для 16 учасниць;

проведено дводенний тренінг для 17 учасниць;

сертифіковано 17 учасниць Жіночого Business Camp з розвитку зеленого туризму в Сатанівській ОТГ;

надано додаткові можливості жінкам для місцевого економічного розвитку.

Довгострокові:

створено можливості для розвитку підприємництва і конкурентоспроможності місцевої економіки;

створення нових робочих місць;

зменшено відплив населення з громади;

зростання рівня купівельної спроможності мешканців громади;

збільшено кількість створених нових бізнесів на території громади;

сформовано жіночу спільноту.

БЮДЖЕТ:

Загальний бюджет ініціативи – 97 330 гривень, фінансування від проекту ПРОМІС – 94 330 гривень та співфінансування з інших джерел – 3 000 тисячі гривень.

ПУБЛІКАЦІЇ ПРО ПРОЄКТ:

?ГО «Осередок змін» в соціальних мережах:

?Сатанівська селищна рада вебсайт та соціальні мережі:

КОМАНДА ПРОЄКТУ:

Дахновець Алла Володимирівна – координатор та фінансовий менеджер проєкту, вебдизайнер проєкту.

Зарванська Анастасія Олегівна – менеджер проєкту та менеджер з комунікацій.

Собкова Олена Тимофіївна – бухгалтер проєкту.