Звернення селищного голови, Альберта Собкова, з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня Українського козацтва!

Дата: 13.10.2020 15:48

Дорога Сатанівська громадо!

Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Днем захисника України! Днем Українського козацтва!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває війна, що вже сьогодні забрала життя тисяч кращих синів та доньок України.

Висловлю повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав  української армії, взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої держави. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські солдати поверталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими.

Від депутатів Сатанівської селищної ради, від виконавчого комітету Сатанівської селищної ради та від себе особисто бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою,

селищний голова А. СОБКОВ