З Днем Незалежності!!!

Дата: 23.08.2020 10:05

Дорога громадо !

Щиро вітаю вас з визначними святами нашої держави – Днем Державного прапора та Днем незалежності України !

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Український прапор став насправді патріотичним символом. Сьогодні в національний двоколор пофарбовані мости, будівлі, архітектурні пам’ятки. Тож нехай він і надалі буде символом віри кожного українця у перемогу з агресором, а для воїнів слугує оберегом.

День Незалежності України –особливе свято для кожного українця, незалежно від віросповідань і політичних поглядів. Незалежність стала великим надбанням довгого і тернистого історичного шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу.

Роки незалежності стали для всіх випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. У нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Бо попри все наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова “свобода”, “право вибору”, “демократичні цінності” – не просто правові терміни, а спосіб життя. Тож хай розум, воля, плідна праця, добрі справи і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — розвитку і процвітання рідного краю та всієї України.

Згадаймо сьогодні і всіх Героїв, які жертвували і жертвують найдорожчим заради Батьківщини…

Вклонімося їм і вшануймо їх!

З нагоди державних свят від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання української держави, добробуту її народу.

Слава Україні!

Героям слава!