Опитування мешканців Сатанівської ОТГ та сільських рад - Бубнівка, Веселець, Курівка та Хоптинці

Дата: 21.08.2020 18:08

Фото без описуОпитування мешканців Сатанівської ОТГ та сільських рад - Бубнівка, Веселець, Курівка та Хоптинці

Шановний мешканцю Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади та населених пунктів, які доєднаються до Сатанівської ОТГ за перспективним планом Хмельницької області!

В рамках розробки Стратегії розвитку Сатанівської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 роки робочою групою проводить дане опитування для визначення основних проблем, які на Вашу думку, існують в громаді, та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначені пріоритетних завдань та шляхів розвитку Сатанівської об’єднаної територіальної громади!

Ваша думка для нас є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої об'єднаної громади!

Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!

Надати відповіді в електронній версії анкети можна за наступним посиланням

Опитування є анонімними.

Увага приймання відповідей за електронною анкетою буде припинено 18.09.2020 року.