Кримінальна відповідальність за незаконну порубку лісу

Дата: 04.08.2020 14:03

В липні поточного року місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя села Юринці, який здійснив незаконну рубку дерев.

Досудовим слідством встановлено, що 20-річний мешканець Сатанівської громади в травні минулого року здійснив незаконну рубку дерев на території Сатанівського лісництва поблизу села Іванківці, яка належить до Національного природного парку «Подільські Товтри». Зрубані дерева правопорушник в подальшому продав жительці села Покрівка. В результаті протиправних дій чоловіка навколишньому природньому середовищу заподіяна шкода на суму майже 18 тисяч гривень.

Місцевою прокуратурою порушнику погоджено повідомлення про підозру у злочині, передбаченому ч. 3 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев, вчинена на територіях природно-заповідного фонду).

Під час розслідування провадження особа відшкодувала завдані збитки в повному обсязі, перерахувавши їх на рахунок Сатанівської селищної ради.

Довідково: за вчинення даного злочину передбачена відповідальність у вигляді штрафу, обмеження волі або позбавлення волі.

Перший заступник керівника місцевої прокуратури Роман Олійник