З 5 серпня 2020 року відновлюють свою діяльність заклади дошкільної освіти Сатанівської ОТГ

Дата: 27.07.2020 13:20

Шановні батьки!

У зв’язку з поширенням COVID-19, у закладах дошкільної освіти будуть діяти нові правила, зокрема: в першу чергу відвідувати заклад будуть діти, батьки яких працюють і не мають можливості залишити дитину вдома (надалі ми будемо поступово приймати усіх бажаючих). Батькам необхідно взяти довідку у свого педіатра, що ваша дитинка здорова та не була у контакті з хворими на коронавірусну інфекцію. Батьки зобов’язані одягнути медичну маску, коли приводять дитину у заклад дошкільної освіти. Дитині маску одягати непотрібно, потрібно дотримуватись дистанції 2 метри від інших батьків. Дітям  при вході у заклад буде проводитись температурний скринінг (вимірюватись температура). Батькам заходити у приміщення закладу заборонено. Батьки  передають дитину вихователю  на вулиці ( у дощову погоду при вході у заклад). Телефонним дзвінком батьки будуть повідомляти вихователя про намір забрати дитину з закладу дошкільної освіти.

Дорогі батьки, поступово налаштовуйте дітей до повернення до дошкільних закладів, розкажіть про нові правила, що діятимуть у закладі, про вірус, про потребу дотримуватись дистанції, щоб не спричинити дитині психологічної травми. Рекомендації для батьків викладено у відео. Прошу із розумінням віднестись до нових правил роботи у період карантину. Будьте здоровими!