Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку  проекту “Генеральний план та План зонування території села Сатанівка”

Дата: 10.07.2020 11:44

Фото без опису

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: “Генеральний план та План зонування території села Сатанівка  Сатанівської селищної ради Городоцького району Хмельницької області”.

Основна мета проекту - обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Сатанівської селищної ради.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:  Сатанівська селищна рада Городоцького району Хмельницької області

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з 10 липня 2020 року і триває до 10 серпня  2020 року (30 днів ).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 11 серпня 2020 року о 14:00 годині в приміщенні Сатанівської селищної ради за адресою: смт Сатанів вул. Бузкова, 135Ж

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом документа державного планування та звітом про СЕО можна у Сатанівській селищній раді.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Сатанівська селищна рада Городоцького району. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 32034, Хмельницька обл, Городоцький р-н, смт Сатанів, вул. Бузкова 135-Ж Тел./факс: (03851) 42296 Контактний e-mail (сайту): satanivgromada@ukr.net

Зауваження і пропозиції приймаються з 10 липня 2020 по 10 серпня 2020 р.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.