Частково обмежується рух по вулиці Бузковій смт Сатанів

Дата: 24.06.2020 21:40

У зв'язку з проведенням капітального ремонту вулиці Бузкової в смт Сатанів, тимчасово обмежується рух транспорту в зоні проведення ремонтних робіт (червона зона на карті). Рух великогабаритного вантажного та пасажирського транспорту на цій ділянці повністю припиняється. Схему об'їзду позначено на карті синім кольором.

Проїзд спецтранспорту ДСНС, поліції, швидкої допомоги та комунальних служб через ділянку ремонтних робіт буде забезпечено безперебійно.

Рух легкового та малогабаритного вантажного транспорту не буде повністю припинений за можливості проїзду по даному відрізку дороги. Просимо водіїв такого транспорту бути максимально уважними через роботу спецтехніки та утруднений роз'їзд. Також наголошуємо на тому, що дана ділянка буде відкрита лише для проїзду, паркування та стоянка категорично забороняється.

Приносимо вибачення за  тимчасові незручності.