Конкурс «Вікі любить Землю»

Дата: 16.06.2020 10:28

ГО «Вікімедіа Україна» розпочинає проведення української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Фотографії, зібрані під час конкурсу, допоможуть ілюструвати статті у найбільшій онлайн-енциклопедії Вікіпедія. Проєкт привертає увагу до стану збереження природоохоронних територій та біорізноманіття.

Хмельницька область заслуговує на те, щоб бути гідно представленою у Вікіпедії — вільній енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі. На території області є понад 497 об’єктів природо-заповідного фонду. За 7 років проведення конкурсу було завантажено світлини понад 300 об’єктів, але значна частина природоохоронних територій області все ще не представлена.

Більше інформації про конкурс можна знайти на сайті: http://wikilovesearth.org.ua/

Контактна особа щодо співпраці ГО «Вікімедіа Україна» - Процюк Антон Степанович. Електронна скринька: wle@wikipedia.org.ua. Номер тел. +38(066)5696135.