З 24 травня відновлює свою роботу щонедільний Сатанівський ринок!

Дата: 22.05.2020 12:06

Шановні жителі Сатанівської громади!

Для протидії поширенню коронавірусної хвороби повинно бути забезпечено на ринках дотримання заходів протиепідеміологічного захисту. Міністерство охорони здоров’я визначилося з умовами, яких повинні дотримуватися  ринки для роботи на карантині.

Правила розробили МОЗ та Мінекономіки, вони передбачають:

-працівники, продавці і відвідувачі ринку повинні бути у захисній масці або респіраторі і мають проходити температурний скринінг;

-на кожному вході (в’їзді) на ринок повинні стояти антисептики;

-на 10 квадратних метрах повинен бути один покупець, не більше;

-контактні поверхні треба дезінфікувати кожні три години;

-в кінці робочого дня мають відбутися прибирання та дезінфекція;

-не повинно бути стихійної торгівлі на території ринку.

Також є умови для продавців: щонайменше 3 метри відстані між їхніми робочими місцями та наявність захисних екранів між продавцями і покупцями (для ринків вихідного дня).

Працівники ринку мають інформувати відвідувачів про встановлені обмеження та про профілактику коронавірусу, а також контролювати виконання цих вимог і оперативно усувати порушення(якщо ринок порушить норми, то наступного разу його зможуть відкрити не раніше, ніж через 7 днів після того, як він усуне порушення)

Контролювати роботу  ринків в умовах карантину будуть державні структури без залучення органів місцевого самоврядування.

Шановні громадяни!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення закликаємо вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!