Мультифункціональний майданчик в центрі смт Сатанів на території парку

Дата: 21.05.2020 14:53

У 2020 році продовжується реконструкція мультифункціонального майданчику розмірами 42,0 x 22,0 м на території парку «Сатанівська перлина», що знаходиться у центрі смт Сатанів по вул. Богдана Хмельницького. Загальна площа майданчика – 924,0 кв. м., який розраховано на проведення чотирьох видів фізкультурно-оздоровчих занять.

Ще в минулому році на ділянці площею 0,9 га знаходився спортивний та дитячий майданчики, які перебувати в аварійному стані. Спортивний майданчик був з відсіву, огороджений сіткою висотою 3 м та обладнаний металевими воротами для мініфутболу, площею – 658,0 кв. м.

Наразі роботи на об’єкті не проводяться через відсутність бетонної основи, яка виготовляється у м. Хмельницький. У зв’язку з карантином бетонний вузол не працює, що унеможливлює подальші роботи.

Термін завершення виконання проєктних робіт: початок липня.

Відповідно до проєкту по реконструкції мультифункціонального майданчика:

Виконано:

• Демонтаж та розбирання існуючого огородження та перенесення повітряних ліній електропередач;
  • Зрізання та викорчовування дерев;
  • Виготовлено та улаштувано металеву огорожу висотою: по довжині 4,0 м та по ширині 6,0 м; хвіртки шириною 1,0 м; ворота – 2,5 м (тому додаткових заходів по доступності маломобільних груп населення на територію спортивного майданчика, даним проектом не було передбачено);
  • Виконано водовідведення на існуючу зелену зону;

Планується виконати:

• Влаштування штучного полімерного покриття (поліуретану товщиною 13 мм) спортивного майданчика;
  • Нанесення розмітки для можливості заняття 4 видами спорту - мініфутболом, баскетболом, тенісом та волейболом;
  • Встановлення освітлення майданчика.

Допустима кількість осіб, які перебувають на об'єкті:

• які можуть займатися найбільшим за чисельністю видом спорту мініфутбол – 17 осіб.
  • зовні не повинна перевищувати 100 осіб.

Основні техніко-економічні показники:

• Вид будівництва – Реконструкція
  • Площа ділянки – 0,9 га
  • Загальна площа – 924,0 кв. м.
  • Висота огорожі - 3,0 м
  • Загальна довжина огорожі майданчика – 128,0 п. м.
  • Кількість ігрових видів спорту, які можна проводити на майданчику – 4 шт
  • Термін будівництва – 4 міс.
  • Кошторисна вартість - 3 462,195 тис. грн.

У 2019 році на замовлення Сатанівської селищної ради розроблено робочий проєкт «Реконструкція мультифункціонального спортивного майданчика за адресою вул. Богдана Хмельницького смт Сатанів Городоцького району, Хмельницької області», загальною кошторисною вартістю – 3462,194 тис. грн. На основі проєкту підготовлено пакет документів на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, що може реалізуватися у 2019 році, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року №571 «Деякі питання надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту».

Джерела фінансування:

• Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту – витрачено у 2019 році – 1728,491 тис. грн.;
  • Кошти селищного бюджету – закладено використати у 2020 році – 1639,710 тис. грн., з яких використано станом на 21.05.2020 року – 999,544 тис. гривень.