УВАГА! З 18 травня розпочато голосування за проєкти бюджету участі!

Дата: 18.05.2020 11:19

Шановні мешканці Сатанівської об’єднаної територіальної громади!

З 18.05.2020 по 31.05.2020 триватиме голосування у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена селищною цільовою Програмою «Бюджет участі в Сатанівській селищній раді об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки».

Віддати свій голос ви можете особисто ЛИШЕ в електронній формі в зв'язку з загальнонаціональним карантином.

Примітка!!!
Шановні голосуючі, повідомляємо, що Ваш голос не буде взято до уваги при перевірці та підрахунку голосів, якщо:
•    Ви не є мешканцем Сатанівської ОТГ;
•    Вам не виповнилося 14 років;
•    Ви проголосували декілька разів (врахується ЛИШЕ перша відповідь від особи);
•    Ви не коректно ввели анкетні дані.

З реєстром проєктів, які отримали попередню позитивну оцінку і допущені до голосування, їх змістом можна ознайомитись на сайті Сатанівської селищної ради за посиланням.

Перелік проєктів допущених до голосування у 2020 році:

№ 0001 «Сучасним дітям-сучасний освітній простір! Придбання кінопроектора та екрану для Сатанівського ЗДО «Веселка»

№ 0002 «Школа баскетболу в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів»

№ 0003 «Пам’ятний знак «Краса і велич – моя Україна» с. Клинове»

№ 0004 «Безпечна вулиця (вул. Перемоги с. Кам’янка, вул. Зелена с. Спасівка)»

№ 0005 «Парк відпочинку для учнів Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Щастя в простому»

№ 0006 «Сучасний шкільний простір для емоційного розвантаження «Територія дитинства»(облаштування холу школи)

№ 0007 «Зупинка «Молодіжна» с. Кам'янка»

№ 0008 «Спортом займайся – сили набирайся»

№ 0009 «Дитячий майданчик – організація дозвілля дітей різного віку»

№ 0010 «Квест “Шлях Бобра” - пізнай Сатанів в захоплюючих пригодах»

№ 0011 «Облаштування зони відпочинку біля Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради»

№ 0012 «Дитячий Майданчик на території житлового масиву по вулиці Хоркуци смт Сатанів»

№ 0013 «Спорт замість гаджетів! Програма спортивного відпочинку односельців та формування культури здорового способу життя»

ГОЛОСУВАТИ МОЖНА від ОДНОГО до П’ЯТИ ПРОЄКТІВ!*

* Ви маєте можливість проголосувати за 5 проєктів на реалізацію конкурсу Бюджету участі, оскільки загальна сума, яка виділяється у 2020 році – 200 000 грн., максимальна сума фінансування одного проєкту 40 000 грн., в підсумку може бути профінансовано мінімум 5 проєктів.