Продовжено подачу проєктів на конкурс Бюджет участі

Дата: 30.03.2020 16:49

У зв’язку з продовженням загальнонаціонального карантину до 24 квітня 2020 року, термін подачі проєктних заявок на програму Бюджет участі в Сатанівській селищній раді ОТГ продовжено до 30 квітня 2020 року.

Важливо!

(спрощення процедури подачі)

• Подача проєктних заявок можлива ЛИШЕ надсиланням пакету документів на електронну адресу: sataniv2eiet@gmail.com (тема листа: Бюджет участі 2020)
  • При заповненні Бланку-заяви проєкту друкувати дату та ПІБ автора відповідного без підпису автора
  • Дані у Додатку 1 до бланку-заяви проєкту зазначити в електронному форматі при заповненні таблиці вказати: Ім’я, прізвище, по батькові; адреса; телефон, без відповідного підпису

Дані документи буде долучено пізніше.

Також нагадуємо, що:

Бюджет участі — процес взаємодії Сатанівської селищної ради об’єднаної територіальної громади з громадськістю, направлений на залучення мешканців Сатанівської ОТГ до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Сатанівською селищною радою частини селищного бюджету. Це відбувається шляхом подання відповідних ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем ОТГ та його жителів.

200 000 грн. – передбачено на реалізацію конкурсу Бюджету участі у 2020 році.

40 000 грн. – максимальна сума фінансування одного проєкту.

Мінімальну суму фінансування одного проєкту – не встановлено.

Бюджет участі діє на всій території Сатанівської селищної ради об’єднаної територіальної громади, а саме в населених пунктах: смт Сатанів та селах Зверхівці, Іванківці, Кам'янка, Клинове, Кринцілів, Сатанівка, Спасівка, Покровка, Олександрівка, Юринці.

Участь можуть брати всі жителі Сатанівської ОТГ, віком від 14 років, а також офіційно працевлаштовані.

Положення та Програма про Бюджет участі Сатанівської ОТГ за посиланням:

Бланк-заявка проєкту

подача заявок: з 1 березня по 30 квітня 2020 року

4 кроки до реалізації проєкту:

1. Сформулюй ідею, порахуй бюджет, заповнити Бланк-заявку та збери 10 однодумців на підтримку проєкту
  2. За потреби проконсультуйся з контактними особами
  3. Подай заявку в електронному форматі на пошту sataniv2eiet@gmail.com
  4. Вже в поточному році проєкти-переможці будуть реалізовані за рахунок коштів селищного бюджету

Сфери реалізації проєкту:

1. благоустрій територій Сатанівської ОТГ,
  2. організацію дозвілля,
  3. заходи з енергозбереження,
  4. покращення екологічної ситуації на території Сатанівської ОТГ,
  5. інші  суспільно корисні соціальні проєкти

Щорічна процедура та порядок реалізації Бюджету участі передбачає наступні етапи:

• Подання проєктів (з 01 березня по 31 березня поточного року)
  • Аналіз пропозицій (технічний відбір – з 01 квітня по 31 квітня поточного року)
  • Визначення проєктів-переможців (конкурсний відбір – з 01 травня по 31 травня поточного року)
  • Реалізація проєктів-переможців (з 1 червня по 30 листопада поточного року)
  • Звітування та оцінка результатів проєктів (з 1 грудня по 31 грудня поточного року)

* Усі можливі новини, які стосуються перебігу конкурсу Бюджету участі Сатанівської селищної ради ОТГ доступні у розділі Бюджет участі на веб-сайті Сатанівської селищної ради ОТГ та на сторінках у соціальних мережах Facebook-сторінці та Instagram-сторінці.

Консультації:

Контактні номери мобільних телефонів (дзвінки, СМС-повідомлення, соціальні месенджери: Viber, WhatsApp, Telegram):

Юлія – (097)2263189

Алла – (068)0182443