Аналіз проєктів Бюджету участі щодо повноти та відповідності вимогам

Дата: 15.05.2020 17:26

Третє засідання координаційної ради

6 травня проведено третє чергове засідання координаційної ради Сатанівської селищної ради  щодо повноти та відповідності вимогам Положення та Програми «Бюджет участі в Сатанівській селищній раді об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки», відповідно до якого складено Протокол №3.

Розглянуто 15 бланків-заявок, які надійшли в період подання проєктів з 01 березня по 30 квітня. На основі аналізу, заповнено Додаток №3 «Бланк аналізу проєкту щодо Повноти та відповідності вимогам  заповненного бланку-заяв» до Положення про бюджет участі в Сатанівській селищній раді об’єднаній територіальній громаді, по всіх бланках-заявках, які включені до реєстру поданих проєктів.

Під час розгляду проєктів членами координаційної ради виявлено неточності/відсутність потрібної інформації/допущені помилки, в зв’язку з чим надано можливість доопрацювати проєкти з 07 по 13 травня. Два проєкти дискваліфіковано № 0003 «Облаштування зони відпочинку біля ставка в с. Кам’янка» та № 0008 «Придбання ламінатора для Сатанівського ЗДО «Веселка».

Після засідання координаційна рада в телефонному та онлайн режимі повідомила авторів для внесення корективів. У зворотному випадку проєкт не передається на опрацювання.

Перелік поданих проєктів на конкурс Бюджету участі 2020 Сатанівської ОТГ

№ 0001 «Сучасним дітям-сучасний освітній простір! Придбання кінопроектора та екрану для Сатанівського ЗДО «Веселка»

№ 0002 «Школа баскетболу в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів»

№ 0003 «Облаштування зони відпочинку біля ставка в с. Кам’янка»

№ 0004 «Пам’ятний знак «Краса і велич – моя Україна» с. Клинове»

№ 0005 «Безпечна вулиця (вул. Перемоги с. Кам’янка, вул. Зелена с. Спасівка)»

№ 0006 «Парк відпочинку для учнів Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Щастя в простому»

№ 0007 «Сучасний шкільний простір для емоційного розвантаження «Територія дитинства»(облаштування холу школи)

№ 0008 «Придбання ламінатора для Сатанівського ЗДО «Веселка»

№ 0009 «Зупинка «Молодіжна» с. Кам'янка»

№ 0010 «Спортом займайся – сили набирайся.»

№ 0011 «Дитячий майданчик – організація дозвілля дітей різного віку»

№ 0012 «Квест “Шлях Бобра” - пізнай Сатанів в захоплюючих пригодах»

№ 0013 «Облаштування зони відпочинку біля Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради»

№ 0014 «Дитячий Майданчик на території житлового масиву по вулиці Хоркуци смт Сатанів»

№ 0015 «Спорт замість гаджетів! Програма спортивного відпочинку односельців та формування культури здорового способу життя.»

Четверте засідання координаційної ради

14 травня проведено четверте чергове засідання координаційної ради на якому розглянуто доповнені проєкти згідно вимог щодо повноти та правильності, відповідно до якого складено Протокол №4.

На основі Додатку №4 «Бланк аналізу проєкту щодо Повноти та відповідності вимогам  заповненного бланку-заяв» до Положення про бюджет участі в Сатанівській селищній раді об’єднаній територіальній громаді проведено аналіз 13-ти проєктів, визначено порядкові номери проєктів, які допускаються до голосування.

Проєкти рекомендовані щодо внесення до реєстру проєктів, які допускаються до голосування у 2020 році

№ 0002 «Школа баскетболу в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів»

№ 0003 «Пам’ятний знак «Краса і велич – моя Україна» с. Клинове»

№ 0004 «Безпечна вулиця (вул. Перемоги с. Кам’янка, вул. Зелена с. Спасівка)»

№ 0005 «Парк відпочинку для учнів Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Щастя в простому»

№ 0006 «Сучасний шкільний простір для емоційного розвантаження «Територія дитинства»(облаштування холу школи)

№ 0007 «Зупинка «Молодіжна» с. Кам'янка»

№ 0008 «Спортом займайся – сили набирайся.»

№ 0009 «Дитячий майданчик – організація дозвілля дітей різного віку»

№ 0010 «Квест “Шлях Бобра” - пізнай Сатанів в захоплюючих пригодах»

№ 0011 «Облаштування зони відпочинку біля Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради»

№ 0012 «Дитячий Майданчик на території житлового масиву по вулиці Хоркуци смт Сатанів»

№ 0013 «Спорт замість гаджетів! Програма спортивного відпочинку односельців та формування культури здорового способу життя.»

Також визначено формат та часові рамки голосування за проєкти Бюджету участі 2020 Сатанівської ОТГ. Голосування відбуватиметься лише в електронному вигляді в зв'язку з загальнонаціональним карантином. Голосування триватиме з 18 по 31 травня 2020 року.

Всі деталі вже незабаром!