Звернення селищного голови з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 14:55

Шановні ветерани, дорогі жителі Сатанівської ОТГ!

У сьогоднішній даті одночасно присутні як гордість та радість, так і скорбота. Ці почуття об’єднують мільйони людей вже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні. Війна не оминула нікого, кожна родина відчула на собі її горе. Наш святий обов’язок - пам’ятати про великий подвиг полеглих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Доземний уклін усім, хто зі зброєю воював з нацизмом, тим, хто переніс роки окупації та пекло концтаборів. Вічна слава загиблим, глибока шана ветеранам. Безсмертним є їхній подвиг.

Селищний голова А. Собков