"Я буду депутатом місцевої ради"

Дата: 07.05.2020 16:31

З 18 травня по 1 вересня 2020 Хмельницьким центром підвищення кваліфікації буде проводитись онлайновий навчальний курс "Я буду депутатом місцевої ради", де планується сформувати 8 груп по 15 осіб. З кожної групи від 30 до 50% гарантовано стануть депутатами місцевих рад!

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ОНЛАЙНОВОГО КУРСУ "Я БУДУ ДЕПУТАТОМ" (20 ГОД /0,67 ЄКТС)

1. Установче заняття. Визначення мотивації стати депутатом (індивідуальне тестування типу мотивації)  (2 год.).
  2. Повноваження місцевих рад після завершення реформи децентралізації (1 год.)
  3. Нове виборче законодавство: зміни, правила, особливості (1 год.)
  4. Виборчий округ: межі, списки виборців, виборчі дільниці. Аналітика з попередніх виборів. SWOT- і PEST-аналіз (2 год.)
  5. Висування: самостійне чи від партії. Єдиний виборчий список партії і регіональні списки. Моделювання процесу висування. Реєстрація (2 год.)
  6. Математичні обрахунки голосів, необхідних для перемоги у виборчому окрузі. Прогноз-модель  результатів голосування (2  год.)
  7. Стратегічне планування виборчої кампанії.  Формування виборчого штабу. Календарний план заходів. Електронна система управління виборчим штабом (2 год.)
  8. Бюджет виборчої кампанії. Виборчий фонд. Принципи формування виборчого фонду (1 год.)
  9. Агітаційний етап кампанії: зустрічі з виборцями, рекламна продукція, е-агітація, соціальні мережі. Технології  CHANEL і MARY KEY. Таргетініг (3 год.)
  10. "Чорні" виборчі технології та протидія їм (2 год.)
  11. Захист результатів голосування на виборчих дільницях. Спостереження. Юридичне забезпечення (2 год.)

Деталізація питань за зазначеними темами буде розкрита під час установчого заняття. Ця програма розроблена і буде впроваджена доктором наук з державного управління, доцентом Зелінським Сергієм Едуардовичем, який має досвід проведення виборчих кампаній більше 10 років. З кожної групи від 30 до 50% гарантовано отримають мандат депутата, якщо використають у своїй виборчій кампанії отримані знання, підходи, навички, технології, методики.

Для реєстрації на один з курсів необхідно заповнити форму за посиланням.