Жителька району незаконно заволоділа державними коштами

Дата: 05.05.2020 10:06

В квітні поточного року місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки Городоцького району, яка незаконно заволоділа державними коштами.

Досудовим слідством встановлено, що 47-літня жителька одного з сіл району у 2019 році звернулась в управління соціального захисту населення Городоцької районної державної адміністрації з метою отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї. При цьому, подаючи документи для оформлення допомоги, вона умисно приховала доходи членів своєї сім’ї та наявність у неї додаткового доходу у вигляді плати за оренду землі. Наслідком вказаних дій стало незаконне отримання жінкою державної допомоги в розмірі 19 тисяч гривень.

Місцевою прокуратурою погоджено повідомлення про підозру жительці району у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство).

Під час розслідування провадження особа повернула незаконно отримані грошові кошти в повному обсязі.

Довідково: за вчинення даного злочину передбачена відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років. Разом з тим, приймаючи до уваги повернення коштів в повному обсязі, суд може звільнити особу від кримінальної відповідальності.

Перший заступник керівника місцевої прокуратури Роман Олійник