Дата: 17.04.2020 12:23

Городоцькою місцевою прокуратрою в інтересах Сатанівської територіальної громади вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності використання земельних ділянок.

Встановлено, що на підставі договору оренди, укладеного у 2006 році, суб’єкту господарювання надано земельну ділянку 13,354 га для рекреаційцного використання, яка розташована на території Сатанівської селищної ради.

За використання ділянки орендар сплачував до бюджету 3,6 тис грн. у рік.

З часу укладення договору нормативна грошова оцінка земель суттєво змінилась та на цей час складає близько 7 млн грн., а тому розмір плати за землю підлягає перегляду.

У зв’язку із цим місцевою прокуратурою в Городоцький районний суд скеровано позовну заяву в інтересах Сатанівської селищної ради до орендаря. про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 18.07.2006 без номера щодо внесення змін в частині розміру орендної плати до 280 861,43 грн.

Таким чином, вжитими спільними заходами місцевої прокуратури та громади вживаються заходи для збільшення надходжень до бюджету громади.