COVID-19: Дезінфекція населених пунктів (інформація оновлена)

Дата: 16.04.2020 10:24

У зв’язку з виявленням двох випадків захворювання на COVID-19 в жителів с. Клинове Сатанівська селищна рада повідомляє:

• вже проведено дезінфекцію помешкання та прибудинкової території хворих осіб,
  • сьогодні,16 квітня буде проведено дезінфекцію вулиць с. Клинове та Іванківці з використанням препарату Септомакс. Початок дезінфекції заплановано з 21:00 до 7:00 години, просимо залишатись вдома, зачинити вікна та двері в помешканнях для запобігання вдихання парів антисептичного засобу,
  • також сьогодні, 16 квітня, на протязі дня буде проводитись дезінфекція під’їздів багатоповерхових будинків в смт Сатанів. Дезінфекція буде проводитись без розпилення небезпечних речовин, тому не потребує особливих заходів захисту. Про дезінфекцію вулиць смт Сатанів, с. Юринці та с. Сатанівка буде повідомлено заздалегідь.

Нагадаємо, що вчора, 15 квітня, в Сатанівській ОТГ було виявлено перші два лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19. Хворі – жителі с. Клинове з однієї сім’ї: чоловік віком 37 років та жінка віком 61 рік. Хворі не були закордоном, але мали контакт з хворим з Чемеровеччини. Зараз встановлюється повне коло контактних осіб і вирішується питання про їх самоізоляцію.

У зв’язку з поширенням непідтвердженої та неправдивої інформації в соціальних мережах, просимо довіряти тільки офіційним джерелам. Слідкуйте за подальшими новинами на нашому сайті та сайтах Городоцької РДА (https://www.gor-adm.gov.ua/) та Хмельницької ОДА (https://www.adm-km.gov.ua/).