Електронний кабінет платника податків – це зручно, ефективно та доступно!

Дата: 15.04.2020 11:34

Волочиське управління ГУ ДПС у Хмельницькій області (Городоцька ДПІ)  рекомендує платникам податків користуватися електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» (далі – Електронний кабінет), що дозволяє налагодити дистанційно комунікаційні зв’язки з органом податкової служби та суттєво скоротити документообіг на паперових носіях.

Зокрема, на даний час завдяки функціонуванню даного сервісу, за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини кабінету платники податків мають можливість надіслати  лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Засобами Електронного кабінету також надано можливість подати заяви для отримання адміністративних послуг, зокрема:

• картки платника податків;
  • відмітки у паспорті громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будьякі платежі за серією та номером паспорта;
  • відомостей з Державного реєстру фізичних осів – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
  • реєстрації реєстратора розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок;
  • включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових  установ та організацій, внесення змін до цього Реєстру, витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій;
  • довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

За допомогою Електронного кабінету можливо отримати результати надання адміністративних послуг, зокрема:

• довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи;
  • відомості з Державного реєстру фізичних осів – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
  • копії реєстраційних посвідчень реєстраторів розрахункових операцій – направляються на адресу електронної пошти заявника (оригінал можна буде отримати після закінчення карантину).

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника слід звертатися до служби підтримки за телефоном 0800 501007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/.

Н. Хорошова, начальник ДПІ Городоцької податкової інспекції Волочиського ГУ ДПС у Хмельницькій області