Сатанівський ринок закривається на карантин (інформація оновлена)

Дата: 18.03.2020 18:34

До уваги відвідувачів щонедільного ринку в смт Сатанів. У зв'язку з всеукраїнським карантином і загрозою поширення коронавірусної інфекції, Сатанівська селищна рада повідомляє:

1. Вводиться ПОВНА ЗАБОРОНА на вуличну торгівлю на території Сатанівської ОТГ, в тому числі і на території ринку.

2. Всі аптеки працюють в звичному режимі. Продуктові магазини працюють по власному графіку, але відкриття має бути не раніше 06:00 години, а закриття — не пізніше 20:00 години. Нагадуємо про необхідність проводити обробку приміщення дезинфікуючими засобами.

3. В попередньому повідомленні було повідомлено, що на ринку будуть працювати молочний і м'ясний павільйони. Просимо звернути увагу, що адміністрація ринку прийняла рішення про ПОВНЕ ЗАКРИТТЯ ринку до закінчення всеукраїнського карантину.

Нагадуємо, що за порушення карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Виявленням фактів вуличної торгівлі та інших фактів порушення карантинного режиму будуть займатися працівники Національної Поліції.