Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу Детального плану території

Дата: 13.03.2020 20:24

Сатанівська селищна рада Городоцького району Хмельницької області повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території «Реабілітаційного центру «Парк хижаків Арден» загальною площею 32,25га за адресою: вулиця Курортна 40/1 в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області

Рішення про затвердження Детального плану території буде приймати замовник проекту: Сатанівська селищна рада індекс 32034, Хмельницька область Городоцький район смт Сатанів вулиця Бузкова 135 Ж.

Зауваження і пропозиції громадськості щодо обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території «Реабілітаційного центру «Парк хижаків Арден» приймаються за адресою: 32034, Хмельницька область Городоцький район смт Сатанів вулиця Бузкова 135 Ж., або на електронну пошту satanivgromada@ukr.net.

Зауваження і пропозиції можна надсилати протягом 15 днів з моменту публікації повідомлення про оприлюднення даної заяви в засобах масової інформації.