До уваги подорожуючих із тваринами!

Дата: 10.03.2020 22:50

До уваги власників домашніх тварин (котів, собак тощо), які здійснюють міжнародні перевезення своїх тварин!

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE) на території Гонконгу (Китайська Народна Республіка) зареєстровано захворювання на SARS-CoV-2 у тварини (собаки).

У зв’язку із тимчасовою забороною на ввезення в Україну з Китайської Народної Республіки домашніх тварин (собак, котів тощо) згідно Розпорядження № 22 від 02 березня 2020 року Головного державного ветеринарного інспектора України, громадяни, що планують свій виїзд разом із вищевказаними тваринами до Китайської Народної Республіки, з мінімізацією ризиків занесення на територію України будника COVID-19, неможливе зворотне повернення перевезених домашніх тварин в Україну.

Городоцьке РУ ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області