Тренінг «Управління в громаді» в рамках проєкту «Активна Громада: Задай курс владі»

Дата: 25.02.2020 10:22

Сатанівська селищна рада та Всеукраїнська ініціатива "Активна громада" запрошує всіх бажаючих відвідати тренінг «Управління в громаді» 27 лютого о 13 год в Сатанівській міській бібліотеці* в рамках проєкту «Активна Громада: Задай курс владі» Інституту "Республіка" зі сприяння співпраці влади та громади для розвитку міст і сіл України.

Тренінг “Управління в громаді ” – це навчання, де всім охочим допоможуть розібратися у питаннях повноважень та обов’язків органів місцевого самоврядування, як саме громадяни можуть не лише обирати своїх представників у місцеву владу, а й брати участь житті громади села чи селища у міжвиборчий/виборчий період. Тренінг спрямований на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту (як відбувається управління в громадах). Важливо, щоб громадяни краще розумілися у сфері локальної політики, функціях та відповідальності виборних осіб (і не тільки). Запрошуємо долучитися до тренінгу активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів, студентів та всіх громадян, які зацікавлені у отриманні знань про бюджет громади.

* - 2 поверх Сатанівського міського будинку культури за адресою: буд.137, вул.Бузкова, смт Сатанів, Городоцький район, Хмельницька область.