Новий сервіс служби зайнятості – інститут консультанта роботодавця

Дата: 06.02.2020 10:13

Минулого року у Державній службі зайнятості запровадили новий підхід в обслуговуванні роботодавців – інститут консультанта роботодавця. Основна мета якого - розширення підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

«Консультант роботодавця – це спеціаліст центру зайнятості, який надає кожному роботодавцю комплекс індивідуальних послуг. Насамперед, це оперативний підбір працівників,  залежно  від специфіки та галузі діяльності підприємства, професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або ж безпосередньо на виробництві в роботодавця», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Основні завдання консультанта роботодавця:

• надання адресних та ефективних послуг з використанням зручних електронних сервісів;
  • дієве вирішення кадрових проблем роботодавців та скорочення термінів укомплектування вакансій;
  • оперативне налагодження співпраці з новоствореними підприємствами;
  • удосконалення системи професійного навчання безробітних для їх результативного працевлаштування;
  • підвищення зацікавленості громадян у легальному працевлаштуванні в Україні.

На сьогодні у Хмельницькій обласній службі зайнятості працює 84 консультантів роботодавців, які щоденно надають послуги майже 200 роботодавцям. З початку року у базі даних обласної служби зайнятості налічується більше 3 тис. вакансій.

Відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка, 10 м. Хмельницький, Україна, 29000

тел: +38(0382) 65-74-18 +38(0382)76-46-42