Матеріали I Міжнародної науково-практичної конференції "Сатанів: вагоме минуле, динамічне сьогодення, впевнене майбутнє"

Дата: 20.12.2017 12:49

Збірник "Сатанів: вагоме минуле, динамічне сьогодення, впевнене майбутнє"

Завантажити

Старенький Ігор Олександрович – кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, провідний співробітник Кам’янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції НДЦ «ОАСУ» ІА НАНУ, асистент кафедри історії України та етнокомунікації НУ «Львівська політехніка».

Зайшлюк Ярина Олександрівна – гід-перекладач Кам’янець-Подільського державного історичногомузею-заповідника.

Тема роботи: До історії літопису Сатанівського монастиря.

Доповідь: До історії літопису Сатанівського монастиря (Завантажити для ознайомлення)

Додаткові матеріали: Завантажити для ознайомлення

Дзьоник Віктор Васильович — старший науковий співробітник відділу охорони памяток історії та культури у Хмельницькій області.

Тема роботи: Дослідження поховань періоду Другої Світової війни у смт  Сатанів Городоцького  району Хмельницької області.

Доповідь: Дослідження поховань періоду Другої Світової війни у смт  Сатанів Городоцького  району Хмельницької області (Завантажити для ознайомлення)

Блажевич Ю.І. — кандидат історичних наук, доцент Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Почесний краєзнавець України

Тема роботи: Чудодійні ікони на Городоччині (кінець ХVІІІ – XX ст.) (Завантажити для ознайомлення)

о. Жарук Олег — магістр богослов’я, докторант Інституту Історії Церкви Люблінського Католицького Університету м. Люблін (Польща)

Тема роботи: Софія Брудзінська - вчитель польської школи в Сатанові на Поділлі у 1917-1929 роках (Завантажити для ознайомлення)

Білошицький С. В. доцент кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, доктор політичних наук, доцент

Тема роботи: Процеси децентралізації у дзеркалі соціології: досягнення та виклики створених об’єднаних територіальних громад (Завантажити для ознайомлення)

Степанова О. В. — вчитель історії гімназії №2 м. Хмельницького, вища категорія, старший вчитель

Тема роботи: Містечко Сатанів у подіях  битви під Городком 4(17) серпня 1914 р. (Завантажити для ознайомлення)

Моздір В. В. — аспірант кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного Університету ім. І. Огієнка

Тема роботи: Особливості руйнації греко-уніатської церкви на Поділлі (кінець XVIII-перша половина ХІХ ст.) (Завантажити для ознайомлення)

Єсюнін С.М. — кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею

Тема роботи: Сатанівський костел Святої Трійці за візитацією 1844 року (Завантажити для ознайомлення)

Мороз  В. С. — доцент кафедри  економіки підприємств та підприємництва  ХНУ, кандидат економічних наук, доцент.

Мороз В. С. — старший викладач кафедри історії України Дніпровського національного університету, Заслужений працівник культури

Тема роботи: Сатанів єврейський (Завантажити для ознайомлення)

Польна А. Й. — вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів

Тема роботи: Трагічні роки в історії смт Сатанів (Завантажити для ознайомлення)