Давайте творити добро!

Дата: 18.12.2019 16:25

Фото без описуДелегація від Сатанівської селищної ради, яку очолює селищний голова Собков А.І., долучились до святково-благодійних заходів, присвячених до Дня Святого Миколая в м. Хмельницькому. Стрункі та пишні ялини  перед Будинком рад виставлені навколо “Віри, Надії та Любові”. Ялинки прикрасили представники ОТГ Хмельниччини, райдержадміністрації та міськвиконкоми області.

Така жива інсталяція присвячена збору коштів на допомогу важкохворому хлопчику Дмитрику Шелудько. У дитини діагностували рідкісну хворобу анемію Фанконі, випадків якої немає у світі. На лікування хлопчика потрібна колосальна сума 350 тисяч євро. Поки зібрали лише 70 тисяч. Наразі Дмитрика готують до перельоту за кордон. Допомагають Дмитрику прості хмельничани та жителі регіону. Долучитися вирішили й чиновники. Ініціював благодійні заходи голова обласної адміністрації Дмитро Габінет. До цього заходу виявили бажання долучитися всі об’єднані територіальні громади, райдержадміністрації та міськвиконкоми. Простоять ялинки десь до середини січня. Після прикрашення ялинок розпочався ярмарок.

На благодійному ярмарку продаватимуть різноманітні смаколики та прикраси до свят. Всі зібрані кошти  підуть на допомогу маленькому Дмитрику.