Благодійна акція «Ялинка Бажань»

Дата: 04.12.2019 20:42

Шановні мешканці ГРОМАДИ!!!

Розпочинається благодійна акція «Ялинка бажань», в рамках якої проводиться збір новорічних та різдвяних подарунків для дітей з сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах (дітей з малозабезпечених сімей, дітей, які виховуються одним з батьків, діти внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими потребами та інших).

Якщо Ви бажаєте подарувати цим дітям свято - у Вас є така можливість: З 11.12.2019 до 27.12.2019року

«Ялинка Бажань» з листами буде знаходитися в приміщенні Сатанівської селищної ради (2 поверх)!

Ви допоможете здійснити новорічні та різдвяні бажання дітей, чиї батьки або особи, які їх замінюють, не можуть цього зробити через складні життєві обставини. Подарунки, зібрані під час акції, будуть передані кожній дитині особисто.

Закликаємо Вас допомогти дітям повірити у диво та проявити милосердя. Заздалегідь дякуємо і віримо у те, що разом ми здатні на диво!

Збір подарунків

«Центр надання соціальних послуг»за адресою: смт Сатанів, вул. Б.Хмельницького, 43, (тел. моб. (0686267406).

Подарунки обов’язково будуть доставлені дітям, які чекають на подарунок.

ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВДЯЧНІ ТИМ, ХТО НЕ ПРОІГНОРУВАВ НАШЕ ОГОЛОШЕННЯ!!

Відповідно до п. 7.3 плану роботи облдержадміністрації на IV квартал 2019р, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації № 694/2019-р. від 25.09.2019 р. за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  щорічно у грудні місяці в області центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція «Ялинка бажань». Метою акції є збір подарунків для дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції, дітей з обмеженими можливостями.