Поважний ювілей

Дата: 02.12.2019 13:35

У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні, говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслужили на глибоку пошану нащадків. Вже стало традицією в Сатанівській ОТГ вітати з довголіттям жителів наших населених пунктів. Клинівчани до своїх  осель, в яких  проживають довгожителі, вже очікують гостей із піснями, гарними сердечними вітаннями та подарунками. Цього разу старостат села, працівники культури та юні артисти завітали до Фандири Юзефи Францівни та Сабадах Юнії Яківни, яким щиро побажали  міцного здоров’я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких та многолітня.