Дата: 14.11.2019 20:44

Листком осіннім закружляла осінь

І золото розсипала довкола

Ми Вас гостинно просимо у гості.

На Вас чекає наша рідна школа...

12 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Сатанів, відбувся обласний семінар методистів початкової освіти на тему «Забезпечення успішної організації процесу в початкових класах Нової української школи». Програма заходу була досить насиченою та цікавою! Науковців з ХОІППО на сатанівській землі гостинно зустріли класоводи 3-х класів, що підготували флешмоб «Осінній вернісаж» (Галина Ярошинська, Анастасія Оленич). А також були проведені майстер- класи та презентації: Презентація класів НУШ ( Оксана Опря, заступник директора з НВР ), майстер-клас «Гра по- новому, навчання по- іншому з шістьма LEGO “ (Валентина Бурячок), майстер-клас «Жива і нежива природа» (Аліна Новоселецька), майстер- клас «Слова-назви предметів. Іменник», (Алла Хаверко). Педагоги професійно показали свою майстерність, а учні - свої таланти ! Колектив школи висловлює щиру подяку усім, хто допомагав в організації заходу!