Сатанівська селищна рада оголошує конкурс на право оренди майна

Дата: 04.11.2019 13:43

1. Приміщення салону краси Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради площею 30 м2,  що знаходиться за адресою вул. Б. Хмельницького, 43 смт Сатанів, Городоцького району, Хмельницької області, індекс 32034.
  2. Приміщення масажного кабінету Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради площею 11,1 м2, що знаходиться за адресою вул. Б. Хмельницького, 43 смт Сатанів, Городоцького району, Хмельницької області, індекс 32034.

Підставою для оголошення конкурсу стали заяви ФОП Александрук С.В., щодо оренди приміщення салону краси та ФОП Цимбал Н.О., щодо оренди масажного кабінету в Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради.

Для участі у конкурсі претенденти подають на розгляд конкурсної комісії в конверті з написом «На конкурс» прошнуровані та пронумеровані документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) разом з описом:

1. Заява про участь у конкурсі;
  2. Відомості про претендента:

Для юридичних осіб:

• Документи що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • Копії установчих документів (завірені заявником) та  базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

Для фізичних осіб:

• Копію документа що посвідчує особу та належним чином оформлену довіреність на представника;
  • За наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;
  • Завірену належним чином копію декларацію про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного державного податку.
  1. Документи, що засвідчують сплату авансової орендної плати.

Документи приймаються протягом 10 днів з часу (до 14 листопада включно) опублікування оголошення за адресою: вул. БУЗКОВА, 135 Ж, смт Сатанів, Городоцький район, Хмельницька область, індекс 32034.