Результати голосування на фестивалі SATaniv FEST 2019

Дата: 09.10.2019 18:08

Під час проведення фестивалю SATaniv FEST 2019 відвідувачам було запропоновано прийняти участь у голосуванні. Запитання було поставлене так: "Чи бути SATaniv FEST 2020?". Респонденти вибирали між двома відповідями, "так" або "ні". Також потрібно було вказати свою вікову категорію. Інших даних (ім'я, стать, місце проживання) вказувати не потрібно було.

За час фестивалю організатори отримали 101 відповідь. Результати виглядають так:

"Так" відповів 101 респондент, "ні" — 0.

Розподіл за віковими категоріями виглядає так:

Якщо Ви, по якихось причинах, не прийняли участь в голосуванні, але бажаєте це зробити, то можете залишити відповідь в коментарях до цієї новини. Наголошуємо на те, що коментарі, котрі не відносяться до фестивалю, або містять нецензурну лексику, образи тощо, будуть видалені.

Коментарі:

Стець Сергій Олександрович
2019-10-10 23:44:30

Все було чудово!!! Але моя рекомендація,краще попрацювати над рекламою,тому що, багато хто не чув і не знав про фестиваль 2019.З повагою!

Анонімно
2019-10-10 22:00:43

Такі заходи об'єднують людей. Люди стають добрішими, уважнішими по відношенню один до одного, хоч на деякий час забуваються негаразди чи то особисті, чи державні, тому фестивалю 2020- ТАК !!!

Анонім
2019-10-09 21:36:54

Гарне свято, було б дуже добре як воно буде кожного року