Підготовка юних екскурсоводів для Сатанівської ОТГ

Дата: 11.09.2019 10:59

10 вересня 2019 року Центром надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради в рамках реалізації проєкту «Створення ЦНСП в Сатанівській ОТГ», який реалізується Сатанівською селищною радою, здійснено піший похід з 10-ма учнями 9-го класу по смт Сатанів.

Похід розпочався від Комунальної установи Центр надання соціальних послуг, далі попрямували до храму УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці, найдавнішого в Україні пам’ятника – Скорботний Ісус, костьолу Ченстоховської Пресвятої Діви Марії - Матері Церкви, Сатанівського замку, храму Воскресіння Христового, Синагоги, Міської брами, Єврейського цвинтаря XV-XIX ст. та діючого Сатанівського водяного млина XIX століття.

У поході вчителька історії Сатанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Польна Алла Йосипівна проводила учням екскурсію та розповідала історичні факти. Чудовим завершенням пішого походу була зупинка біля колишнього державного кордону (р.Збруч), де діти відпочивали, полуднали, грали гру «Крокодил», фотографувались та ділились враженнями від походу.

Піший похід відбувся в рамках проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope #СатанівськаОТГ