Конкурс «Найкращий сувенір Сатанівської громади»

Дата: 05.09.2019 10:25

З 5 по 20 вересня Центр надання соціальних послуг спільно з Сатанівською селищною радою  оголошує конкурс на виготовлення туристичного промоційного сувеніру – «Найкращий сувенір Сатанівської громади».

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та вихованці дошкільних навчальних закладів Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади. Вік учасників не обмежується.

Умови конкурсу:

На конкурс «Найкращий сувенір Сатанівської громади» подаються вироби, виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, сиру, тощо

Автор може надати один або декілька зразків, композицію, набір тощо.

Техніка: довільна.

Вимоги до зразків:

1. виставкові зразки подаються (надсилаються) у зазначений термін;
  2. дрібні вироби мають бути закріплені на стенді;
  3. кожна з робіт, представлених на конкурс, обов’язково повинна мати паспорт, завантажити зразок;
  4. у випадку активної співтворчості зі старшими особам (батьками, членами, родини, керівником гуртка тощо) згаданий факт обов’язково зазначити у паспорті роботи.

Автори найкращих робіт будуть відзначені грамотами Сатанівської селищної ради, а роботи-переможці експонуватимуться на освітньо-мистецьких заходах та на офіційному сайті Сатанівської ОТГ.

На переможців очікують цінні подарунки:

І місце – фітнес-браслет

ІІ місце – термокружка

ІІІ місце – пляшка для води (My bottle).

Нагородження відбудеться 22 вересня 2019 року о 15:00 на «VeloParty» у парку смт Сатанів.

Інформація про підсумки конкурсу буде розміщена на офіційному сайті Сатанівської ОТГ (https://satanivska-gromada.gov.ua/).

Роботи переможців – не повертаються.

ЦНСП та Сатанівська селищна рада запрошує всіх, хто любить творити, цінує, оберігає, популяризує народне мистецтво взяти активну участь у конкурсі «Найкращий сувенір Сатанівської громади».

Конкурсні роботи приймаються до 17:00 год 20 вересня 2019 року у наступних закладах:

1. ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Сатанів
  2. Клинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  3. Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  4. Кам’янецький НВК «ЗДО – ЗОШ І-ІІ ступенів»
  5. ДНЗ «Веселка», смт Сатанів
  6. ДНЗ «Сонечко», с. Юринці
  7. ДНЗ «Сонечко», с. Клинове
  8. ДНЗ «Дзіночок», с. Іванківці
  9. Сатанівська селищна рада, смт Сатанів, вул.Бузкова, буд.135Ж
  10. КУ «Центр надання соціальних послуг», смт Сатанів, вул.Б.Хмельницького, буд.43

Телефон для довідок:

Сатанівська селищна рада - (03851) 42296

Токар Юлія Миколаївна – 0686267406

Конкурс оголошено в рамках проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope