Чудовим доповненням до святкування Дня незалежності

Дата: 05.09.2019 08:11

24 серпня 2019 року Сатанівська об’єднана територіальна громада святкувала 28-річницю незалежності України.

Чудовим доповненням до святкової програми, яку організовано працівниками культури стало:

• Фотозона, яку облаштували працівники бібліотек об’єднаної територіальної громади – фортифікаційна споруда, яка вціліла до сьогодні – Сатанівський замок;
  • Майстер-клас з виготовлення ляльок мотанок-зернушок (Кекеля Оксана, завідуюча Клинівської бібліотеки, впродовж декількох годин з дітьми виготовила та подарувала –  8 ляльок). Захід проведено як частина проєкту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», який реалізується Сатанівською селищною радою;
  • Фейс-арт для дітей (розфарбовування обличчя фарбами/художній макіяж), який організовано безкоштовно за ініціативи члена ГО «Єднання і розвиток громади» Ясеницької Анастасії. Художниками працювали на волонтерських засадах – Ясеницька Анастасія та Дромашко Марія.

Сатанівська селищна рада висловлює щиру подяку за підтримку та сприяння в організації Дня Незалежності України!

Відео та фотоматеріали з Святкування Дня Незалежності України можна переглянути за посиланням: https://satanivska-gromada.gov.ua/news/1566757860/

Майстер-клас проведено в рамках проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope