Екскурсія в музей цікавої науки

Дата: 02.09.2019 14:36

Фото без опису30 серпня 2019 року Центром надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради в рамках реалізації проєкту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», який реалізується Сатанівською селищною радою, здійснено екскурсійну поїздку в м.Хмельницький до музею цікавої науки «Евріка», де впродовж години екскурсовод розповіла цікаві факти та наочно показувала наукові досліди, після чого діти мали можливість погратися та проекспериментувати з 50-ма експонатами музею. Наступним пунктом став парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана, в якому діти прогулялися алеєю скульптур, погралися на дитячому майданчику, відвідали міні зоопарк, поспостерігали та пригостили лебедів. Гарним завершенням стала прогулянка по набережній вздовж р. Південний Буг.

Участь в екскурсійній поїздці взяли 18 дітей, перевезення та харчування для яких було безкоштовним.

(Відповідальною та супроводжуючою в поїздці була Токар Юлія Миколаївна, начальник відділу соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю Сатанівської селищної ради).

Веб-сайт музею цікавої науки «Евріка»: https://khmelnytsky.com.ua/ua/info-muzey-cikavoyi-nauky-evrika

Поїздка відбулася в рамках проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope