Тренінг для батьків у Центрі надання соціальних послуг

Дата: 23.08.2019 14:27

Фото без описуВ кабінеті соціально-педагогічної роботи Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради начальник відділу соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю Токар Юлія Миколаївна провела тренінг для батьків на тему «Права дитини та обов'язки батьків».

Тренінг проведено на основі теоретичних матеріалів та практичних рекомендацій соціальної роботи із вразливими сім'ями та дітьми. Ознаки вразливості та специфіка підтримки сім'ї і дитини.

Методичні матеріали взято з посібника «Соціальна робота із вразливими сім'ями та дітьми», який доступний за посиланням: http://www.p4ec.org.ua/ua/library/books

Тренінг відбувся в рамках проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope