У Сатанівській ОТГ відбулася акція «Готуємо дітей до школи»

Дата: 23.08.2019 09:37

Фото без описуУ Сатанівській ОТГ до початку нового навчального року проводиться всеукраїнська акція «Готуємо дітей до школи». Метою акції є допомога дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Минулого року акцію активно підтримали громадянами, волонтери, благодійники та підприємці.

Цьогоріч акцію проведено в рамках реалізації проєкту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», який реалізується Сатанівською селищною радою. У нещодавно відкритому Центрі надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради батькам та дітям передано 33 набори до яких увійшли: шкільний ранець, канцелярські товари (зошити, ручки, олівці, фломастери, фарби, непроливайки, альбоми, обкладинки, ланч-бокс тощо). Вартість переданих речей склала 18 тис. гривень.

Акція «Готуємо дітей до школи» відбулася в рамках проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope