Дата: 07.08.2019 16:14

1 та 2 серпня 2019 року в рамках Програми «U-LEAD з Європою» для працівників Сатанівської селищної ради проведено дводенний тренінг «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади. Адміністративні послуги: типові проблеми, порядок та належне надання адміністративних послуг». Завдяки тренінгу працівники апарату Сатанівської селищної ради навчилися оперативно налагоджувати контакт та розуміти психологічний стан співрозмовника, його потреби, мотиви поведінки, отримали навики якісного та оперативного надання адміністративних послуг жителям нашої громади.

Висловлюємо подяку Програмі «U-LEAD з Європою» та тренеру Анатолію Ковтонюку за здобуті знання, чудову атмосферу, заряд отриманої енергії, досвід, який необхідний для роботи.