Пост-реліз урочистого відкриття Центру надання соціальних послуг у Сатанівській ОТГ за підтримки проєкту “Громада для людини”

Дата: 06.08.2019 23:24

Фото без описуСатанів, Хмельницька область, 02 серпня 2019 року – Центр надання соціальних послуг у Сатанові Хмельницької області офіційно відкрито, що  сприятиме ефективному та оперативному наданню соціальних послуг вразливим верствам населення Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Відкриття Центру відбулося в рамках реалізації проєкту Сатанівської селищної ради «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», що здійснюється як частина проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» Партнерства «Кожній дитині» за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

За грантові кошти обладнано 12 робочих місць, зокрема, 2 кабінети для працівників Центру, реабілітаційний зал, масажний кабінет, роздягальню, пральню, зони очікування та інформування, придбано необхідні меблі, офісне обладнання та техніку.

В межах проєкту проведено короткострокове навчання для 10 працівників Центру, щоб допомогти їм опанувати робочі навички з метою покращити якість надання послуг.

Вартість проекту становить 419 080 гривень, з них 219 860 гривень грантові кошти та 199  220 гривень – кошти Сатанівської селищної ради.

Традиційно,  церемонію відкриття розпочато з  Гімну України.  Після чого голова селищної ради, Собков Альберт Іванович, подякував за співпрацю, допомогу та зазначив, що це не останнє урочисте відкриття у нашій громаді цьогоріч.

До виступів та офіційного перерізання стрічки запрошено:

заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації  Павлишину Світлану Андріївну,

директора Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Власюк Тетяну Михайлівну,

начальника Управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації  Бригадир Віру Іванівну,

директора Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Яцковського Сергія Віталійовича та

генерального підрядника Багіна Володимира Васильовича.

«До складу Центру входять відділення: соціальної допомоги вдома та організації надання адресної натуральної допомоги.»– Шелега Світлана Михайлівна, директор Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради.

Передбачається, що Центр надаватиме 38 соціальних послуг для населення Сатанівської об‘єднаної територіальної громади, де проживає майже 8 000 осіб.

«Наступним етапом реалізації проєкту стане надання соціальних послуг, проведення інформаційно-просвітницької компанії і комплексу заходів соціальної підтримки та допомоги населенню, а саме: тренінги, круглі столи, бесіди, екскурсії, поїздки у культурні, мистецькі та наукові заклади, майстер-класи, зокрема з виготовлення сувенірної продукції.» – Алла Дахновець, координатор проєкту.

Після офіційної частини, мешканці та гості Сатанівської ОТГ мали змогу відвідати облаштовані приміщення в Центрі надання соціальних послуг і ознайомитися з більш детальною інформацією, зокрема з буклетів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

tsnspsataniv@ukr.net

Адреса

32034, Хмельницька область, Городоцький район, смт Сатанів, вул. Богдана Хмельницького, буд. 43

Понеділок-П’ятниця: 9:00 – 17:00

Субота, Неділя: вихідні.

Фото та відеоматеріали з події можна переглянути за посиланням: https://satanivska-gromada.gov.ua/news/1564783099/

Урочисте відкриття відбулося за підтримки проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope