Ініціативна група Сатанівської ОТГ розвиває громаду локально

Дата: 23.07.2019 16:51

Фото без описуКоманду учасників Сатанівської селищної ради відібрано для навчання в рамках програми «Успішні локальні громади», що фінансується Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та  Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ).

Програмою «Успішні локальні громади» передбачено проведення двох 3-денних навчальних тренінгів у м. Хмельницькому та можливість подання проектних заявок на отримання міні-гранту.

Учасниками Сатанівської команди після першого етапу тренінгу проведено опитування та застосовано метод «висячі питання», після чого проведено локальний аналіз в якому визначено переваги та проблеми щодо облаштування паркової зони, оновлення бібліотеки, дитячий куток у будинку культури, облагородження берегу річки та туристично-привабливих місць.

17 липня проведено підсумкову зустріч з мешканцями Сатанівської ОТГ для представлення результатів, їх обговорення та напрацювання нових ідей.