До уваги жителів Сатанівської ОТГ

Дата: 15.07.2019 22:07

Завтра, 16 липня, в приміщенні Сатанівського міського будинку культури, під час концерту Павла Доскоча, буде проведено дослідження громадської думки методом "висячих питань". Опитування буде пов'язане з участю Сатанівської селищної ради в програмі "Успішні локальні громади" і ніяк не відноситься до майбутніх виборів. Відповіді на поставлені запитання можна буде подати як з зазначенням своїх особистих даних, так і без такого. Просимо прийняти активну участь - це не займе багато часу. Підведення підсумків відбудеться 17 липня в приміщенні залу засідань Сатанівської селищної ради, запрошуємо всіх бажаючих. Про час підведення підсумків буде повідомлено під час опитування і окремим оголошенням.

Дякуємо за участь.