Навчання майбутніх працівників Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради

Дата: 11.07.2019 21:02

Фото без опису11 липня 2019 року в приміщенні Сатанівської селищної ради проведено короткостроковий семінар на тему «Практичні аспекти надання соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах»

Участь взяли 10 осіб: начальника відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Сатанівської селищної ради, керівник Центру надання соціальних послуг (далі – Центр) та 8 потенційних/майбутніх працівників Центру Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Із вступним словом виступив селищний голова – Собков Альберт Іванович та Григоришина Галина Іванівна – керівник навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Доповідачі семінару Андрущенко Юлія Віталіївна, головний спеціаліст відділу організації діяльності стаціонарних установ та надання соціальних послуг Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдерадміністрації, Власюк Тетяна Михайлівна, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Войціцька Валентина Василівна, заступник директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради. Після виступів підведено підсумки та вручено сертифікати всім учасникам навчання.

Ми вже є на Facebook-сторінці: https://www.facebook.com/tsnspsataniv/

Приєднуйтесь!

Навчання проведено в рамках проекту Сатанівської селищної ради «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», що реалізується за підтримки проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.