Веселі канікули

Дата: 26.06.2019 21:23

23 червня учні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали цікаві туристичні місця рідної країни.

Спочатку занурились у підземний світ печери «Кришталева», що знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, за незвичну красу її називають підземною перлиною Поділля.  У Зоологічному залі діти мали змогу подивитись на  нерукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь.

Далі вирушили  у "Сонячну долину" –  великий туристично-розважальний та гірськолижний комплекс, який розташований в мальовничій місцевості на березі озера в с. Бояни Чернівецької області.

Діти катались на електромобілях, грали в боулінг, більярд, теніс, смажили шашлик. Потім відвідали зоопарк з екзотичними тваринами, покатались на катамаранах, погодували білих красенів-лебедів, що вже звичні до великої кількості відвідувачів.

Поїздка вдалась на славу. Дорогою додому діти з радістю ділились враженнями від побаченого.