І на канікулах здобуваються знання (оновлено)

Дата: 15.06.2019 21:07

З 03:06 по 14:06 при Сатанівській школі працював літній мовний табір  « Language Butterflies»  та екологічний табір «Дружнє коло». Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору. В мовному таборі учні були поділені на два загони "Rainbow" та "Stars". Відповідальними за роботу загонів було призначено вчителів Пліскевич О. М. та Собко О. М.

Метою роботи табору було розширення кругозору школярів, ознайомлення зі звичаями і традиціями англомовних країн, збагачення словникового запасу учнів корисного у щоденному використанні. Заняття проводились у формі ігор, круглих столів, перегляду мультфільмів, віртуальних подорожей та екскурсій.

Екологічний табір працював у трьох напрямках: флористичний, орнітологічний та палеонтологічний.

Учні вивчали різні екосистеми. Познайомилися з  різноманіттям рослинного світу. Навчалися вимірювати діаметр стовбура, визначати вік дерева. Із захопленням працювали над виготовленням флораріума.

Також школярі поринули у захоплюючий світ доісторичних тварин, дізнались цікаві факти з їхнього життя. Особливо діткам сподобався майстер-клас з препарації скам’янілостей. Відвідали Іванковецьке лісництво. Побачили найвищу вершину Хмельницької області. На завершення було проведено еко-квест «Цікава біота».

Колектив вчителів та учнів Сатанівськоі ЗОШ І-ІІІст. щиро вдячний організаторам пізнавально-розважальної екскурсії за її проведення та організацію : Одукалець І. О., Бондарчуку С. С., Калмикову В. В. Діти отримали яскраві враження, згадали та закріпили вивчений на уроках матеріал.

Це було класно ! Дякуємо Вам і сподіваємось на наступну зустріч