Сатанівська громада отримала грант на створення Центру надання соціальних послуг

Дата: 14.06.2019 16:10

Фото без опису20 травня 2019 року між Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та Сатанівською селищною радою підписано Договір про надання безповоротної фінансової допомоги в межах реалізації проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» в рамках Договору про співпрацю між Deutsсhe Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbiet (GIZ) GmbH та Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» на реалізацію заявленого проекту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», який триватиме до 30 вересня 2019 року.

Фото без описуВ рамках проекту планується розробити та затвердити документи по створення юридичної особи «Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради», облаштувати робочі місця для працівників ЦНСП (керівника Центру, начальників відділів, соціальних робітників, соціального працівника, реабілітаційний зал), створити комфортні умови для надання соціальних послуг (догляд вдома (яка наразі надається Городоцьким територіальним центром), кризове та екстрене втручання, натуральна допомога, послуга з реабілітації та соціально-педагогічна послуга), провести комплекс заходів соціальної підтримки (тренінги, круглі столи, лекції, бесіди, екскурсії, поїздки у культурні, мистецькі та наукові заклади, майстер-класи, зокрема зі створення сувенірної продукції), інформатизація цільової аудиторії проекту.

З повагою, Сатанівська селищна рада!

Проект Сатанівської селищної ради «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ» реалізується за підтримки проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

Партнерство «Кожній дитині» (веб-сайт: http://p4ec.org.ua/ та  Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/partnership4everychildUA).