Початок державної підсумкової атестації в 9 класах та відкриття літнього мовного табору "Language Butterflies"

Дата: 04.06.2019 23:18

Сьогодні, 4 червня,  в Сатаніській ЗОШ І-ІІІ ст. розпочалася  ДПА в 9 класі. Учні складали іспит з української мови і з завданням впорались успішно!

Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам та здійснення позакласної роботи – це створення літніх таборів з іноземних мов.
По закінченню 2018-2019 навчального року учні шкіл Сатанівської ОТГ зможуть вдосконалювати свої мовні навички у 4 мовних таборах. В програмі роботи літнього мовного табору враховано широкий спектр лексико-граматичного матеріалу, мовного матеріалу за тематикою, що відповідає чинній програмі іноземних мов та потребам часу.
Літні мовні табори дадуть учням можливість не лише вдосконалити свої мовленнєві компетенції, а й отримати новий цікавий досвід та можливість.
4 червня 2019 року відбулось відкриття літнього мовного табору "Language Butterflies"